Ma a papír egyik legnagyobb felhasználója a csomagolóipar. Az az iparág, ami a háztartási hulladék jelentős részét adja. A környezetünk védelme érdekében kiemelten fontos,...
Ünnepélyesen megnyílt a Nyomda- és Papíripari Szövetség „Szeretem a papírt” című országos plakát-vándorkiállítása 2026. április 14-én a Kecskeméti Széchenyivárosi Arany János Általános Iskolában. Az...
